همایش آموزشی ایام غدیر برگزار می شود.

همایش آموزشی ایام غدیر برگزار می شود.

بسم الله الرحمن الرحیم.
الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیرالومنین و الائمه علیهم السلام
اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم و العن اعدائهم اجمعین.

قال رسول الله صلی الله علیه و آله یوم غدیر خم بعد اخذهم البیعه لامیرالمومنین علیه السلام: ایهاالناس فلیبلغ الحاضر الغائب و الوالد الولد الی یوم القیامه .

وقتی خداوند مسیر هدایت انسانها تا روز قیامت را با چراغ ولایت اهل بیت علیهم السلام روشن فرمود، توسط پیامبرش همگان را موظف نمود تا پیام غدیر را سینه به سینه و نسل به نسل تا روز قیامت به یکدیگر برسانند.

بر اساس این وظیفه ستاد غدیریه در ایام غدیریه برای ابلاغ پیام غدیر و احیاء مناسبتهای ایام غدیریه از 10 تا 25 ذی حجه در قالب چندین طرح و برنامه متنوع انجام وظیفه می کند.
یکی از این برنامه ها که الحمدلله با استقبال خوب طلاب و فضلا و همچنین سایر مومنین و محبین مولا علیه السلام قرار گرفته برگزاری همایش آموزشی با محوریت مناسبتها و کاروان غدیر می باشد.
این همایش در دو قالب مجازی و حضوری بر گزار خواهد شد.
الف: همایش مجازی در دوسطح
۱_ برای گروه سنی کودکان و نوجوان
۲_ همچنین برای عموم دوستداران ولایت
بصورت چند بخش سخنرانی جذاب همراه با آزمون و اهداء جوایز به برگزیدگان برگزارخواهد شد.
ب _ از دیگر برنامه های مجازی مسابقه کتابخوانی می باشد.

در بخش همایش آموزشی حضوری نیز انشاءالله در قالب شش جلسه کارگاهی در دو روز با استفاده از محضر اساتید مبرز و معزز در خدمت طلاب و فضلای محترم خواهیم بود.

در پایان با آرزوی سلامتی و توفیق برای همه دوستداران مولا امیرالمومنین علیه السلام که در جهت رساندن پیام غدیر قدمی برمی دارند از خداوند متعال تمنا داریم همگان مشمول دعای خیر پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در غدیر باشیم که فرمودند: اللهم انصر من نصره خدایا یاری کن هر کس علی بن ابیطالب را یاری می کند.

منتظر خبرهای تکمیلی ما در خصوص سایر برنامه های متنوع ما باشید
والسلام علیکم ورحمت الله و برکاته